• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2132
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 1315€
 • Tirana - Tirana - prane "Kodra e Diellit"
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit.

Shitet apartament luksoz 2+1 te Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje siperfaqe 95 m/2 te organizuar ne dy dhoma gjumi nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket dhe dy tualete. Apartamenti eshte ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri dhe shume cilesor, ne nje zone te pelqyer te qytetit. E gjithe apartamenti eshte i mobiluar me shume shije dhe gusto. Cmimi 125000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Truall/ toke : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme