• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2125
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane Tajvanit
 • 2
 • 2
 • 4

Apartament më qira 2+1 pranë Tajvanit, në qendër të Tiranës

Jepet me qira apartament në një nga zonat më të mira të Tiranës, midis qendrës dhe ish Bllokut, te Shallvaret, pallat i ri. Apartamenti është 100 m2 dhe ndodhet në katin e 4-ët të një ndërtimi shumë cilësor, pajisur me ashensor, 24 orë system sigurie. Hapësira është e ndarë në një ambient ndenjeje e gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete e 2 ballkone, një prej të cilëve në formë lozhe. Vendodhja është ideale për këdo që preferon të mos përdor makinë, pasi ka të gjitha lehtësitë afër, market, banka, bare, restorante, kopësht e shkollë cilësore. Megjithatë ekziston mundësia e parkimit me pagesë ekstra në muaj. Në çmim nuk përfshihen shpenzimet e përmuajshme të energjisë, dritave, mirëmbajtjes, etj. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Qender qyteti :
 • Ndertese e mbyllur :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Treg :
 • Farmaci :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • 24 ore siguri :
 • Survejim me video :
 • Ajer i kondicionuar :
 • Ene gatimi :
 • Ashensor :
 • Frigorifer ngrires :
 • Makine larese :
 • Bolier uji :
You dont have any videos

Prona te ngjashme