• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 2117
 • Type: Apartment
 • 124.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • 2
 • 1

Zyr me qira pranë RTSH-së.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës. Zyra ka një sipërfaqe prej 124 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshem, dy dhoma nje tualete dhe një ballkon. Zyra ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi të ri. Çmimi 900 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe bruto : 124
 • Siperfaqe neto : 124
You dont have any videos

Prona të ngjashme