• image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 2116
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 1208.3€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 2
 • 1

Shitet apartament lukzos ne Rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes.

Shitet apartament lukzos ne Rrugen e Barrikadave prane qendres se Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar. Siperfaqia e apartamentit eshte 120 m2 i organizuar ne dy dhoma gjumi , dhomen e ndenjes me gatimin, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti pozicionohet ne cep te objektit. Ka dy faqe me drite. Ka shume drite. Orientimi eshte jug-perendim. Apartamenti eshte i paisur me certifikate pronesie. Cmimi 1200 euro/m2 Cmimi 145000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona të ngjashme