• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2107
 • Type: Apartment
 • 450.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3

Jepet me qera vile 3-kateshe ne Rrugen e Elbasanit.

Jepet me qera Vile 3-kateshe, ne Rrugen Budi, prane Ambasades Suedeze. Vile eshte e organizuar ne tre kate me siperfaqe 450m2 ne total. E gjithe vila jepet per aktivitete te ndryshme qe mund te shfrytezohet. Vila ka dhe parkim. Cmimi 2000 euro/muaj.

 • Siperfaqe neto : 450
You dont have any videos

Prona te ngjashme