• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2077
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qera apartament 2+1 te Zogu Zi

Jepet me qera apartament 2+1 me sipërfaqe 102 m2” pranë “Ring Center” . Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkëkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti është I ri, dhe mobilimi gjithashtu. Nuk është I banuar me parë. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një ndërtimi të ri, të paisur me kamera sigurie , me 2 ashensorë të rinj. Drejtimi: Lindje Çmimi 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme