• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2073
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Stadiumi "Qemal Stafa"
 • 2
 • 2
 • 6

Apartament 2+1 me qira pranë RTSH-së.

Jepet me qira apartament 2+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, shumë pranë RTSH-së. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 800 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme