• image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
 • image 3 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2070
 • Type: Apartment
 • 240.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 1

Jepet me Qira dyqan prane Bllokut.

Jepet me qira dyqan prane Bllokut ne rrugen “Brigada VIII”. Dyqani ka nje siperfaqe 240m2. Ambjenti eshte I organizuare ne nje siperfaqe te hapur dhe nje magazine. Dyqani ndodhet ne nje vend te aksesueshme dhe ka nje fasad xhami. Dyqani është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Cmimi 3500 euro/m2.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 240
 • Siperfaqe neto : 240
You dont have any videos

Prona te ngjashme