• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2066
 • Type: Apartment
 • 133.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 7

Jepet apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllok-ut

Jepet me qera apartament me 3 dhoma në Bllok Në një nga ndërtimet më cilësore në Tiranë, pranë zonës së ish-Bllokut, ky apartament mund të shërbejë si për zyra, ashtu edhe për banim. Ndodhet ne katin e shtate dhe është i orientuar nga perëndimi. Siperfaqja totale prej 133 m2 është organizuar ne ne nje ambient të hapur (ndenje dhe gatimi), tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Dhoma kryesore është me garderobë dhe tualet më vete. Ndërtesa ku ndodhet apartamenti ka punime të standarteve më të larta të cilësisë. Përveç kësaj ka kamera sigurie dhe recepsion 24 orë. Cmimi 1000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme