• image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
 • image 54 175.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 2062
 • Type: Apartment
 • 89.50m2
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 1
 • 1

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen “ Dalip Topi” ke Fresku

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut ne Rrugen “ Dalip Topi”. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 98.5 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka punime shumë cilësore. Ndodhet në katin e trete të një ndërtimi të ri. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 550 euro/m2 Cmimi 54 175 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe bruto : 96
 • Siperfaqe neto : 89.5
You dont have any videos

Prona të ngjashme