• image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
 • image 56 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2050
 • Type: Apartment
 • 65.90m2
 • Cmimi/m2: 850€
 • Tirana - Tirana - Prane stadiumit Dinamo
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 prane Rruges " Sulejman Delvina"

OKAZION! Shitet apartament 1+1 ne Rrugen "Sulejman Delvina", prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe 65.90 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ndertuar ne vitin 1996. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 850 euro/m2. Cmimi total 56000euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Korridori : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Numri I kateve : 4
 • Hapesire e lire : 1
 • Dhoma te tjera : 1
 • Aeroport :
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Stacion zjarrfikseje :
 • Karburant :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Gjimnaz :
 • Spitale :
 • Treg :
 • Farmaci :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Orientimi diellor :
 • Supermarket :
 • Pishina :
 • Vendqendrim taksish :
 • pamje nga qyteti :
 • Siperfaqe totale : 65.90
 • Siperfaqe neto : 65.90
You dont have any videos

Prona te ngjashme