• image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
 • image 118 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2047
 • Type: Apartment
 • 99.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 2
 • 9

Shitet apartament 2+1 Ne Rrugen " Mujo Ulqinaku", midis Rruges Kavajes dhe Myslym Shyri.

Shitet apartament 2+1 Ne Rrugen " Mujo Ulqinaku", midis Rruges Kavajes dhe Myslym Shyri. Aparatamenti eshte ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, te organizuar ne 99 m2 te ndare ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrosje dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone preferuar te Tiranes, midis dy rrugeve kryesore Rruges se Kavajes dhe asaj te Myslym Shyrit. Cmimi 1200 euro/m2.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 99
 • Siperfaqe neto : 99
You dont have any videos

Prona te ngjashme