• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2038
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri.

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, shume prane qendres, ne fillim te rruges se Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi te ri 8 katesh me dy ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme rreth 130 m2 dhe perbehet nga nje sallon i madh dhe nje guzhine , dy dhoma gjumi, dy tualete, dy koridore dhe nje ballkon. Apartamenti ka mjaft drite natyrale te bollshme. Jepet me qera me gjithe garazhdin ne nentoke. Cmimi 700 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme