• image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
 • image 125 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2035
 • Type: Apartment
 • 104.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit prane Kopshtit Zoologjik.

Shitet apartament 2+1 te zona e Liqenit, prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e e dyte te nje ndertimi te ri, me nje siperfaqe 104 m2, te organizuar ne nje ambient ndjenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy banjo me ajrosje natyrale dhe dy ballkone. Shitet totalisht e mobiluar si ne foto. Brenda cmimit eshte i perfshire dhe garazhi. Cmimi 125 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 104
 • Siperfaqe neto : 104
You dont have any videos

Prona te ngjashme