• image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
 • image 124 230.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2027
 • Type: Apartment
 • 151.50m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Gjergj Fishta"
 • 3
 • 2
 • 4

Okazion! Shitet apartament 3+1 prane Fakultetit UET, ne objekt te ri te sapo perfunduar.

Okazion! Shitet apartament 3+1 prane Fakultetit UET, ne objekt te ri te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-et te nje ndertimi 7 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe 151.5m2. Apartamenti ka nje planimetri te mireorganizuar, pasi ka nje siperfaqe te bollshme, dhe eshte e organizuar ne nje ambjent te madh ndenjeje, gatimi me ngenien jane vec me drite natyrale, nga tre dhoma gjumi, nga dy tualete, nje ballkon i madh katror dhe nje garderobe me vete. Ndodhet ne nje lagje teper te kerkuar te Tiranes, shume prane shume fakulteteve. Cmimi 820 euro\m2.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 151.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme