• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2024
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - prane "Kodra e Diellit"
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me shume shije, klas dhe modern. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te pelqyer te Tiranes. Cmimi 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme