• image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2018
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - pranë Shkolles se Baletit
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 te Rruga Elbasanit, prane Shkolles se Baletit

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe 50 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi ndenje, nje ambient gatimi vecant, nje dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Shitet si i mobiluar ne foto. Cmimi 48000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme