• image 139 100.00€ For sale
 • image 139 100.00€ For sale
 • image 139 100.00€ For sale
 • image 139 100.00€ For sale
 • image 139 100.00€ For sale
 • image 139 100.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1990
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 3
 • 1
 • 4

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit

Shitet apartament 3+1 ne fillim te Rruges se Elbasanit. Apartamenti ka nje siperfaqe 107 m2 , te organizuar ne tre dhoma gjumi nje ambient ndenje dhe gatimi, 1 tualet , tre ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, ne rruge kryesore me orientim nga te treja anet e pallatit, lindje, perendim dhe jug. Apartamenti eshte i rikonstruktuar i gjithi. Total 139100 euro.

 • Ballkone : 3
 • Tualet (e) : 1
 • Korridori : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Numri I kateve : 4
 • Totali I dhomave te gjumit : 3
 • Aeroport :
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Fshat/ Zone rurale :
 • Hapesira te gjelbra :
 • Gjimnaz :
 • Zone historike :
 • Spitale :
 • Treg :
 • Farmaci :
 • Polici :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Supermarket :
 • Pishina :
 • Vendqendrim taksish :
 • Stacion treni :
 • pamje nga qyteti :
 • Pamje nga mali :
 • Automatizim shtepie :
 • Siperfaqja (m2) : 107
 • Siperfaqe totale : 107
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme