• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 1989
 • Type: Apartment
 • 500.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 6
 • 6

Jepet me qera vile 4 kateshe ne zonen e ”Liqenit Artificial” Tirane.

Jepet me qera vile 4 kateshe ne zonen e ”Liqenit Artificial” Tirane. Vila ka aktualisht te mobiluar nje kat ne menyre bashkekohore me të gjitha orenditë e nevojshme, dhe dy katet e tjera kane vetem guzhinen te mobiluar , ,kurse kati perdhe eshte ne kuoten 0.0 dhe eshte lene open space per mundesine e futjes se dy makinave duke u perdorur keshtu si parkim I mbyllur. Eshte ndertim I ri ne nje nga zonat me me gjelberim te Tiranes. Cdo kat ka 120 m2 secili. Kati perdhe eshte parkim I mbyllur. Kati I pare eshte I organizuar organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone , eshte e pa mobiluar. Kati I dyte eshte I organizuar organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone , eshte e pa mobiluar. Kati I trete i organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 3 ballkone, eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. Karakteristikat e katit te 3-te: Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, kondicioner, tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike ), frigorifer, lavastovilje, lavaman, aspirator, mikrovalë. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina, kondicioner, Tv. Dhoma e gjumit 2: Krevat teke, dollap. 3 Ballkon me shume drite. Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice. Tualeti 2 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre. Oientimi ; lindje -Perendim Çmimi 1500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 6
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 230
 • Truall/ toke : 350
 • Siperfaqe neto : 500
You dont have any videos

Prona te ngjashme