• image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
 • image 1 650.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1985
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1

Jepet me qera zyre e mobiluar e ndare ne dy ambjente dhe nje tualet, ne Zonen e ” Ish Bllokut” Tirane.

Jepet me qera zyre e mobiluar e ndare ne dy ambjente dhe nje tualet, ne Zonen e ” Ish Bllokut” Tirane. Zyrat ndodhen ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri, dhe kane akses direkt me nje nga rruget me te frekuentuara te kesaj zone. Me nje sip. rreth 100 m2 pa sip e perbashket te shkalleve. Çmimi 1650euro/muaj (I negociueshem)

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona të ngjashme