• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1977
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 2
 • 2

Apartament 2+1 me qera pranë “Kullave Binjake”, Tirane.

Apartament 2+1 me qera pranë “Kullave Binjake”, Tirane. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 102 m2” pranë “Kullave Binjake” ne nje zone rezidenciale te qytetit. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 2 tualete , korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një ndërtimi të ri, te paisur me kamera sigurie , me 2 ashensore. Karakteristikat e apartamentit: Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike), frigorifer, lavaman, aspirator, mikrovalë kondicioner qendror qe shperndahet neper dhoma. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina te vogla. Dhoma e gjumit 2: 1 krevate dopio, dollap, kondicioner. 1 ballkon . Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman pasqyre, wc, lavatrice . Tualeti 2 : Vaske dushi, lavaman pasqyre, wc . Drejtimi: Lindje Çmimi 800 euro/muaj

You dont have any videos

Prona të ngjashme