• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1953
 • Type: Apartment
 • 160.00m2
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Kavajes

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e ” Kavajes” Tirane. Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me paisje te reja te paperdorura ndonjehere, ku cdo gje eshte akoma me ambalazhim,me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës te perbashket , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e IV-ët të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore. . Karakteristikat e apartamentit: Ambjenti i ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 2 vatra me energji elektrike dhe 2 gaz ), frigorifer, lavaman, aspirator. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina, kondicioner, Tv. Dhom Dhoma e gjumit 1: Krevat teke, dollap. Dhoma e gjumit 2: Krevat teke, dollap. 2 Ballkon me shume drite. Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice. Tualeti 2 : Vaske dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre. Orientimi : Lindje -Perendim Çmimi 1300 euro/muaj.

 • Ballkone : 2
 • Tualet (e) : 2
 • Hapesira e dhomave te gjumit : 1
 • Dollapi :
 • Korridori : 1
 • Dhoma e ngrenies : 1
 • Hapesira e hyrjes : 1
 • Tualeti i te ftuarve : 1
 • Kuzhina (t) : 1
 • Kitchenette : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Dhoma te tjera : 3
 • Totali I dhomave te gjumit : 3
 • Totali I dhomave te brendshme : 4
 • Aeroport :
 • Banke :
 • Shesh lojerash per femije :
 • Qender qyteti :
 • Siperfaqe komerciale :
 • Stacion zjarrfikseje :
 • Gjimnaz :
 • Zone historike :
 • Spitale :
 • Treg :
 • Farmaci :
 • Polici :
 • Librari publike :
 • Transport Publik :
 • Shkolle :
 • Qender tregtare :
 • Orientimi diellor :
 • Supermarket :
 • Taxi rank :
 • Stacion treni :
 • pamje nga qyteti :
 • Pamje nga fshati :
 • Pamje nga Mali :
 • Mbikqyrje :
 • Ajer I kondicionuar :
 • Alarm :
 • Barbecue :
 • Shtreter :
 • Vend qendrimi per Biciklete :
 • Sistem pastrimi me Vakum qendror :
 • Vatra elektrike :
 • Frigoriferi :
 • Mobilje :
 • Stufë me gaz :
 • Dere me siguri te larte :
 • Automatizim shtëpie :
 • hekur :
 • ashensor : 4
 • mikrovale :
 • furrë :
 • antenë parabolike :
 • Frigorifer me ngrirje :
 • Dush : 4
 • Makine larese :
 • Boiler me uje :
 • Ngrohes uji : 4
 • Wi-fi :
 • Siperfaqja (m2) : 160
 • Siperfaqe neto : 160.00000000
 • Siperfaqja e parkimit : 20
 • TV kabllor :
 • Nr. Krevat dopio : 2
 • uje :
You dont have any videos

Prona të ngjashme