• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1933
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 2

Apartament 2+1 me qera në rr.”Him Kolli”, Tirane

Apartament 2+1 me qera në rr.”Him Kolli”, Tirane Jepet me qera apartament me sipërfaqe 115 m2 në rrugën ”Him Kolli” midis rrugës së “Kavajës dhe rrugës “Myslym Shyri”. I sapo mobiluar në mënyre bashkëkohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualete, corridor dhe 1 ballkon I madh I cili rrethon pjesën më të madhe të apartamentit. Apartamenti ndodhet në katin e V-stë të një ndërtimi të ri, të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor. Karakteristikat e apartamentit: Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, Kondicioner, Tavoline Ngrenieje, kuzhina, sobë (2 vatra me gaz dhe dy me energji elektrike), frigorifer, lavastovilje, lavaman dhe aspirator. Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap, 2 komodina, kondicioner. Dhoma e gjumit 2: Krevat dopio, dollap, komodinë, kondicioner. Ballkoni me sipërfaqe 25 m2 Tualeti 1 : kabinë dushi, lavaman, wc, pasqyrë. Tualeti 2 : kabinë dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, lavatrice. Drejtimi Jug, Lindje Apartamenti disponon dhe garazgin në katin -1 të objektit. Çmimi pa garazh 550 euro/muaj Çmimi me garazh 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Siperfaqe neto : 115.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme