• image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
 • image 316 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1932
 • Type: Apartment
 • 375.00m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Farke
 • 5
 • 3
 • 1

Vilë per shitje ne Farke

Vilë per shitje ne Farke Vila ndodhet në një zonë shumë të qetë të rrethuar me gjelbërim. Vila ka një sipërfaqe totale prej 395 m2 të organizuar më së miri për një jetesë komode. Vila ka një oborr prej 650m2 rreth perqark. Në të ndodhet edhe një fushë basketbolli. Sipas dëshirës mund të vendosni edhe pishinë familjare apo dhomë palestre. Kati nëntokë është parkim me kapacitet dy makina. Kati ka sallon me oxhak, dhomë ndenjie, ambient gatimi dhe tualet. Kati II ka 3 dhoma gjumi ne prej të cilave dhomë matrimoniale, dy tualete njëri prej të cilësve në dhomën matrimoniale me hidromasazh dhe garderobë. Kati III ka një dhomë gjumi për miqte, një sallë studimi, lavanderi dhe verandë. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 800 euro/m2 Cmimi total 316000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe neto : 375.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme