• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1921
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Tirana - Tirana - Rr. Brigada VIII
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament me qera 2+1 ne Rrugen " Pjeter Bogdani, Ish Blloku.

Jepet me qera apartament me qera 2+1 ne Rrugen " Pjeter Bogdani, Ish Blloku. Apartamenti ka nje siperfaqe 120 metra/2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi dy tualete dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet e duhura. I gjithe apartamenti ka nje orientim nga perendimi,duke e bere apartamentin te kete shume drite. Cmimi 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Ajer I kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 120.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme