• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1908
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Thanas Ziko
 • 2
 • 2
 • 7

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Partizani, ne Rrugen Thanas Ziko

Shitet apartament 2+1 prane Gjimnazit Partizani ne Rrugen Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte e te fundit te nje ndertimi i ri, por me nje pamje te hapur e te lireshme te gjithe qytetit, punim i vitit 2017. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te populluar te qete te qytetit, ku akoma gjendet identiteti i shtepive private. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 metra/2 te organizuar nje nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, ku njera nga dhomat e ka tualetin brenda. I gjithe apartamenti ka punime teper cilesore, qe nga pllakat dhe duralimini te nje cilesie teper te mire, ambienti ndenjes eshte i shtruar me pllaka dhe dy dhomat e gjumit me parket, te gjitha punime te kryera nga pronari apartamentit. Apartamenti shitet bashke me garazh, ose sipas deshires dhe pa garazh, ne total me garazh 100.000 euro. Cmimi 1000 euro/meter. Cmimi total 85.000 euro/ pa garazh, i negociueshem.

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Siperfaqe neto : 85.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme