• image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
 • image 120 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1871
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Autostrada Tirane-Durres
 • 3
 • 2
 • 5

Shitet apartament 3+1 pranë “Tregut Agro-Ushqimor”, pas spitalit “Hygeia”

Shitet apartament 3+1 pranë “Tregut Agro-Ushqimor”, pas spitalit “Hygeia” Shitet apartament 3+1 në një zonë të qetë të Tiranës, pranë tregut agro-ushqimor,i cili ka një sipërfaqe 250 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral, korridor, 2 ballkoe si dhe një verandë të madhe me sipërfaqe 60 m2 nga e cila shohim të gjithë Tiranën. Apartamenti ndodhet në katin e 5-stë dhe të fundit të një objekti të ri 5-katësh. Në katin -1 ndodhet një garazh i mbyllur me sipërfaqe 87 m2 i cili mund të përdoret si depo ashtu edhe si garazh. Punimet jane cilesore duke përfshirë termoizolimin, pajisjet hidraulike, elektrike si dhe ngrohja dhe ftohja e cila është e montuar . Shitet i mobiluar si në foto. Cmimi 120 000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Ajer i kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 250.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme