• image 676 557.00€ For sale
 • image 676 557.00€ For sale
 • image 676 557.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1866
 • Type: Apartment
 • 107.39m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 në fundin e rrugës së Kavajës, pranë “Fabrikës së Birrës”

Shitet apartament 2+1 në fundin e rrugës së Kavajës, pranë “Fabrikës së Birrës” Shitet apartament me sipërfaqe 107.39 m2 së bashku me sipërfaqen e përbashkët, dhe 94.7 m2 sipërfaqe neto. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ambient gatimi +ngrënie, dy dhoma gjumi, një matrimoniale dhe nje dhomë fëmijësh, korridor, dy ballkone dhe një tualet. Ndodhet në katin e 4-tërt banim. Orientimi i apartamentit është veri-perëndim. Apartamenti është në fazë ndërtimi, për disa muaj pritet të mbarojë dhe ndodhet në një kompleks të ri banimi vetëm 3.2 km larg qëndrës së Tiranës. Cmimi 630 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Orientimi diellor :
 • Siperfaqe neto : 107.39000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme