• image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
 • image 299 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1802
 • Type: Apartment
 • 2.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Qerret Golem
 • 0

Shitet toke Qerret Golem

Shitet toke ne Qerret Golem te Kavajes. Toka ndodhet prane Projektit te Perroit te Leshniqes, Kavaje, nje projekt i cili fillon nga Kavaja deri ne Qerret te Golemit, me nje infrastrukture madheshtore. E gjithe siperfaqa eshte me leje projekti per biznes turistik, ndertimin e 3 pallateve 3+1, leje e marre dhe e miratuar nga Komuna Golem. Gjithashtu toka ndodhet shume prane Lungomares e cila fillon nga Golemi permes Qerretit dhe perfundon ne Karpen Kavaje. Eshte e pajisur me certifikate pronesie, Cmimi 130 euro/m2 i diskutueshem.

 • Siperfaqe neto : 2300.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme