• image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
 • image 68 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1795
 • Type: Apartment
 • 77.40m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 te Brryli

OKAZION. Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Zhan D'Ark te Brryli. Apartamenti ka nje siperfaqe te 77.4 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje dhe ngrenie te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje verande rreth 12 m2 te pa hipotekuar, total perreth 90m2, me pamje nga rruga kryesore dhe Lumi i Lanes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi ekzistues, eshte i rikonstruktuar, i mobiluar, por mund te shitet dhe pa mobilje, sipas kerkeses. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Totali 68000 euro .

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 80.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme