• image 270 000.00€ For sale
  • image 270 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 1790
  • Type: Apartment
  • 1.00m2
  • Cmimi/m2: 0€
  • Tirana - Tirana - Mjull-Bathore
  • 0

Shitet toke ne MjullBathore, Sauk Tirane

Shitet toke ne Mjull - Bathore Sauk Tirane. Shitet toke nje zone 2 km larg qendres, Sauk, zone e cila eshte teper e zhvilluar si per jetese ashtu dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. E gjithe siperfaqa e tokes ndodhet buze rruges kryesore qe favorizon shfrytezimin e saj per aktivitet te ndryshme perdorimi ose ndertimi sipas kerkeses dhe deshires se secilit. Trualli ka nje siperfaqe prej 1815 m2 ku 150 m2 jane pjese e rruges. Toka eshte e pajisur me certfikate pronesie. Cmimi total 270.000 euro/ i negociueshem.

  • Siperfaqe neto : 1815.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme