• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 1728
 • Type: Apartment
 • 25.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 1
 • 1
 • 3

Ambient per zyra me qira te Bulevardi 'Dëshmorët e Kombit'

Ambient zyre me qira te Bulevardi 'Deshmort e Kombit'. Jepet me qira ambient me sipërfaqe 25 m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e trete të një ndërmi të ri tepër cilësor. Ambientet janë të pajisura me kondicioner dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ndodhen pranë piramides në një zonë shumë te kerkuar. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Ajer i kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 25.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme