• image 260 000.00€ For sale
  • image 260 000.00€ For sale
  • image 260 000.00€ For sale
  • image 260 000.00€ For sale
  • image 260 000.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 1711
  • Type: Apartment
  • 290.00m2
  • Cmimi/m2: 0€
  • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës

Shitet lokal Bar ne Rruge te kavajes tek, Pallati me Shigjeta

Shitet ambient biznesi Bar. Ambienti ndodhet buze rruge tek rruge te Kavajes, prane pallatit me shigjeta.I gjithe ambienti ka nje siperfaqe prej 170 m2 bar i cili shitet sebashku me biznesin , nje dyqan prej 30 m2 qe perdoret si estetike per momentin dhe veranda perpara prej 90m2. I gjithi biznesi eshte i rikonstruktuar vitet e fundit me te gjitha orendite. Ka funksionuar si Bar. Cmimi 896euro/m2.

  • Siperfaqe neto : 290.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme