• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1701
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2

Apartament me qira 3+1 Don Bosko

Jepet me qera apartament 3+1 tek Don Bosko, perballe Vizion Plus. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe mobiluar me paisje bashkekohore, me nje siperfaqe te brendeshme prej 140 metra/katror. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ne rrugen kryesore, ne nje zonet teper me te populluara dhe te kerkuar. Organizimi i apartamentit eshte i ndare ne ambient gatimi vecante, ambient ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande mbi 70 m2, funksionale dhe e perdoreshme, e mbylluar me vetrate duralumini, e cila te mundeson shfrytezimin e saj ne funksione te ndryshme. Cmimi 550 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Siperfaqe neto : 140.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme