• image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
 • image 130 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1659
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Ymer Prizreni
 • 2
 • 1

Shitet Vile 3 kateshe ne Shkoze.

Shitet vile 3- kateshe ne Shkoze. Vila ka nje siperfaqe 250 m2, ku: Kati i pare eshte i banueshem dhe ka nje dhome gjumi, ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje banjo, pjesa tjeter e ambientit eshte garazh. Kati i dyte i mbaruar si ndertim, por i pa mobiluar, Kati trete eshte akoma i pa perfunduar. Vila është e përshtatshme për banim ose për biznes si zyra etj. Leja per projekt, eshte e marre per 4 kate ndertim.

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 250.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme