• image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
 • image 340 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1601
 • Type: Apartment
 • 330.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Dinamo
 • 6
 • 3
 • 3

Shitet vilë 3-katëshe pranë kompleksit Dinamo

Shitet vilë 3-katëshe pranë kompleksit Dinamo Shitet vilë me sipërfaqe të përgjithshme 330 m2 te organizuara në: Kati I përbëhet nga një garazh dhe një dhome ndenjie. Kati II ndodhet kuzhina, dhoma e ngrënies, dhomë ndenje, dhomë gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkone. Kati III dhomë gjumi cifti me banjo dhe gardërobë, dhomë gjumi tek, studio që mund të jetë dhe dhomë gjumi, 3 ballkone dhe 1 banjo tjetër. Vila ka një oborr me sipërfaqe 250 m2. Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner. Vila është e përshtatshme për banim ose për biznes si zyra etj. Çmimi 340000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Ajer i kondicionuar : 1
 • Siperfaqe neto : 330.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme