• image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
 • image 150 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1594
 • Type: Apartment
 • 320.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Kamëz
 • 5
 • 3
 • 2

Shitet vilë në Kamëz

Shitet vilë në Kamëz Vila është 2-katëshe dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 320 m2. Sipërfaqja e truallit mbi të cilin është ndërtuar vila është 500 m2. Kati i parë i vilës është i organizuar në një sallon, kuzhinë gatimi, dhomë gjumi dhe tualet. Kati i dytë i vilës ka 4 dhoma gjumi dhe dy tualete. Vila është në proces hipotekimi. Çmimi 150000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe neto : 320.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme