• image 100 200.00€ For sale
 • image 100 200.00€ For sale
 • image 100 200.00€ For sale
 • image 100 200.00€ For sale
 • image 100 200.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1533
 • Type: Apartment
 • 167.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Unaze e Re
 • 2
 • 2
 • 10

Shitet apartament 2+1 në Unazë të re

Shitet apartament 2+1 në Unazë të re Shitet apartament 2+1 në brezin e parë të pallateve pranë Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 167 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon të madh. Apartamenti ka kontrabufe dhe kondicionerë. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 600 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor : East
 • Ajer i kondicionuar : 1
 • Siperfaqe neto : 167.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme