• image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
 • image 175 000.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 1502
 • Type: Apartment
 • 189.00m2
 • Tirana - Tirana - Kopshti Botanik
 • 2
 • 2

Shitet apartament 3 dhoma pranë Kopshtit Botanik

Shitet apartament 3 dhoma pranë Kopshti Botanik Nëse doni dritë dhe ajër të pastër ky është apartamenti I duhur. I shtrirë në një sipërfaqe totale prej 189 m2, ky apartament ka një organizim perfekt e shumë komod. Një korridor lidh sallonin e madhe të ndriçuar, kuzhinën e veçuar, studion, një dhomë dhe një tualet me dritare. 2 dhomat e tjera të gjumit dhe një tualet po me dritare lidhen me pjesën e ditës me një tjetër korridor më të vogël. Salloni, kuzhina dhe njëra dhomë e gjumit kanë dalje në tre ballkone shumë komode për të shijuar gjelbërimin dhe ajrin e pastër të zonës. Apartamenti ka certifikatë pronësie dhe shitet i pa mobiluar. 175000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor : East
 • Ajer I kondicionuar : 1
 • Siperfaqe neto : 189.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme