• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 1440
 • Type: Apartment
 • 500.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Arbrit
 • 1
 • 0

Magazinë me qira në Tufinë

Magazinë me qira në Tufinë Jepet me qira magazinë në Rrugën e Arbrit në Tufinë. Magazina është 1-katëshe dhe ka një sipërfaqe prej 500 m2. Magazina ndodhet buzë rrugës kryesore. Çmimi 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe neto : 500.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme