• image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
 • image 30.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 1373
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Prane Hotel "Mondial"
 • 2
 • 1
 • 2

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Hotel Mondial të “21 Dhjetori”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka kondicioner në çdo dhomë. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.

 • Tualet (e) : 1
 • Ajer i kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 100.00000000
 • Cmimi ditor : 30
You dont have any videos

Prona te ngjashme