• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 1361
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Prane Tajvanit
 • 2
 • 2
 • 6

Apartament me qira 2+1 pranë Tajvanit

Apartament me qira 2+1 në Qendër të Tiranës. Jepet me qira apartament shumë i rehatshëm banimi. Vendndodhja e tij është në Qendër të Tiranës, pranë Tajvanit. Sipërfaqja e banimit është 120 m2 dhe është e organizuar në një holl të madh, dy dhoma gjumi e sallon ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje. Apartamenti ka dy tualete, një nga të cilët me ndriçim natyral. Të gjitha dhomat janë të orientuara nga jugu, cka siguron praninë e diellit gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje. Ngrohja është me sistem qendror. Të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë. Apartamenti gjendet në katin e gjashtë të një pallati të ri, në një nga kryqëzimet më të rëndësishme të kryeqytetit. Ka akses ndaj të gjitha linjave të transportit publik. Çmimi 550 euro pa taksa.

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Siperfaqe neto : 120.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme