• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 1355
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 3
 • 3
 • 7

Shitet super apartament në Durrës

Shitet super apartament në Durrës Shitet apartament 3+1 në Durrës pranë Stacionit të Trenit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 200 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, tri dhoma gjumi, tri tualete dhe tri ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati 8-katësh. Apartamenti ka punime shumë cilësore, është i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner. Salloni ka një pamje mahnitëse nga bregdeti i Adriatikut. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Çmimi 140000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Orientimi diellor : East/West
 • Ajer i kondicionuar : 1
 • Siperfaqe neto : 200.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme