• image 220.00€ To rent
  • image 220.00€ To rent
  Te preferuarat
  • #ID : 1279
  • Type: Apartment
  • 30.00m2
  • Cmimi/m2: 0€
  • Tirana - Tirana - Pranë Shallvareve
  • 1
  • 1

Ambient me qira te Shallvaret

Ambient me qira te Shallvaret Jepet me qira ambient i përshtatshëm për zyra, dyqan, farmaci etj. Ambienti ka një sipërfaqe prej 30 m2 dhe ndodhet në katin e parë me dalje në rrugë. Ambienti ka tualetin përkatës. Çmimi 220 euro/muaj

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 30.00000000
You dont have any videos

Prona te ngjashme