• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 126
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Tirana - Tirana - mbrapa kinema Agimit
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 mbrapa kinema “Agimi”

Shitet apartament 2+1 në zonën e ish-Bllokut Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mirë. Sipërfaqja prej 110 m2 është e organizuar më së miri në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete njeri prej të cilëve me ndriçim natyral. Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi të ri me standarde të respektuara. Punimet e apartamentit janë cilësore dhe mobilimi është në stil bashkëkohor. Është i pajisur me certifikatë pronwsie. Çmimi 1545 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Orientimi diellor :
 • Ajer I kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 110.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme