• image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
 • image 42 000.00€ For sale
  Të preferuarat
 • #ID : 1085
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në kombinat pranë shkollës “Myslym Keta”

Shitet apartament 1+1 në kombinat pranë shkollës “Myslym Keta” Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Myslym Keta”në Kombinat. Apartamenti ka një sipërfaqe 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në një kompleks të ri banimi, me standarde shumë cilësore, shkallët janë me ndriçim natyral dhe me oborr të brendshëm dhe lulishte i cili shfrytëzohet nga banorët. Shitet i mobiluar. Apartamenti gjendet në katin e dytë banim të objektit 4-katësh. Apartamenti është në proces hipotekimi Orientimi është nga perëndimi. Çmimi 600 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Orientimi diellor :
 • Ajer I kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona të ngjashme