• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Të preferuarat
 • #ID : 1026
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2

Apartament 2+1 me qira pranë Presidencës

Apartament 2+1 me qira pranë Presidencës Jepet me qira apartament te Rr.”Abdyl Frasheri”, pranë“Presidencës” me sipërfaqe 100 m2 i organizuar në një ambient ndenjje një ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i drejtuar nga lindja dhe ka shume dritë. I gjithë apartamenti është i pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme, dritaret janë të pajisura me grila. Te gjitha dhomat kane kondicioner . Ndodhet në katin e IX te një pallati te ri 10-katesh dhe është i pajisur me ashensor dhe me sistem sigurie. Çmimi per qira 600 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Orientimi diellor :
 • Ajer I kondicionuar :
 • Siperfaqe neto : 100.00000000
You dont have any videos

Prona të ngjashme