Photo

Pronat

280.00€ Per Qira
Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën Mine Peza.
Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • Area: 42.00m2
 • 1
 • 1
1 200.00€ Per Qira
Vile 3-kateshe me qera prane Teg.
Tirana - Tirana - Prane Teg
 • Area: 193.00m2
 • 3
 • 3
1 300.00€ Per Qira
Vile 3-kateshe me qera prane Teg.
Tirana - Tirana - Prane Teg
 • Area: 193.00m2
 • 3
 • 3
320.00€ Per Qira
 • Area: 90.00m2
 • 2
 • 1
63 000.00€ Per Shitje
 • Area: 92.00m2
350.00€ Per Qira
Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 katëshet.
Tirana - Tirana - Prane 9-kaesheve
 • Area: 70.00m2
 • 1
 • 1
2 300.00€ Per Qira
V në Colombo 2, pranë TEG.
Tirana - Tirana - Prane Teg
 • Area: 274.00m2
 • 5
 • 4
2 000.00€ Per Qira
Jepet vilë me qera tek LongHill Residence
Tirana - Tirana - Prane Teg
 • Area: 196.00m2
 • 3
 • 3
900.00€ Per Qira
 • Area: 106.00m2
 • 2
 • 2

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur