• image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
 • image 637 500.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 429
 • Type: Apartment
 • 375.00m2
 • Price/m2: 0€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 2
 • 1

Commercial area for rent

Ambient biznesi në shitje pranë shkollës “Mihal Grameno” Shitet ambient pranë shkollës “Mihal Grameno” me sipërfaqe 375 m2. Ambienti është i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti zyra, klinike, laborator, punishte, market etj. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka dalje në rrugë kryesore. Ambienti ka ndricim natyral sepse është i pajisur me shumë dritare që mundësojnë ndriçim natyral. Ka punime shumë cilësore për një mbarëvajtje të mirë të punës suaj. Për më tepër na kontaktoni. Cmimi 1700 euro/m2

 • Bathroom (s) : 2
 • Net Area : 375.00000000
You dont have any videos

Similar Properties