• image 145 692.00€ For sale
 • image 145 692.00€ For sale
  Favorites
 • #ID : 4025
 • Type: Apartment
 • 66.90m2
 • Price/m2: 1800€
 • Tirana - Tirana - prane Liqenit
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Kosovarve’’.

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Kosovarve’’. Dy apartamentet ndodhen në katin e I-rë banim, dhe kanë një sipërfaqe totale prej 80.94 m2, neto 66.90 m2, dhe apartamenti tjeterka një sipërfaqe totale 85.28, dhe neto 66.77 m2. Janë të organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkoni që të ofron një pamje shumë të bukur. Zona që ndodhen apartamentet është një nga zonat më të mira dhe të qeta të Tiranës,që të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte, pallati është ende në ndërtim,. Cmimi 1800 euro/m2 Cmimi 145.692 euro

 • Bathroom (s) : 1
 • Living Room (s) : 1
 • Gross area : 80.94
 • Net Area : 66.90
You dont have any videos

Similar Properties